Świątynia
lewo
prawo
Wizyta duszpasterska

Zgodnie z rozporządzeniem Ks. Biskupa Ordynariusza w tym roku nie ma tradycyjnych odwiedzin duszpasterskich w domach. Wiemy i znamy przyczynę. Natomiast odbywać się będą Msze święte za poszczególne rejony naszej Parafii. Podczas Eucharystii i adoracji Najświętszego Sakramentu będziemy wypraszać Boże błogosławieństwo dla naszych Rodzin. W trakcie nabożeństwa odbędzie się błogosławieństwo wody, którą przynieśmy ze sobą do Świątyni.

Na zakończenie przedstawiciele każdej rodziny podchodzą do stopni Ołtarza po specjalnie przygotowaną broszurkę zawierającą kolędę w domu oraz różne wyjaśnienia.

Jeśli ktoś chce pobłogosławić nowy dom lub mimo ograniczeń bardzo chce tradycyjnego spotkania, to można umawiać się indywidualnie.

Planujemy Msze Święte z błogosławieństwem Kolędowym: Porządek jest następujący:

• Przyszowa w sobotę 08.01.2022r. o godz.: 9.00.

• Roztoka w sobotę 08.01.2022r. o godz.: 11.00.

• Siekierczyna w sobotę 15.01.2022r. o godz.: 9.00.

• Stara Wieś w sobotę 15.01.2022r. o godz.: 11.00.

Serdecznie zapraszamy!!!.

Odsłon:7467