Papież Franciszek poucza

Modlitwy Anioła
Boże mój, wierzę w Ciebie, Wielbię, ufam i miłuję Cie. Proszę Cię o przebaczenie Dla tych, którzy w Ciebie Nie wierzą, nie wielbią, Nie ufają i Ciebie nie miłują. Przenajświętsza Trójco, Ojcze, Synu I Duchu Święty, w najgłębszej pokorze Cześć Ci oddaję i ofiaruję Tobie Przenajświętsze Ciało i Krew, Duszę I Bóstwo Jezusa Chrystusa obecne Na ołtarzach całego świata jako Wynagrodzenie za zniewagi i świętokradztwa I obojętność, którymi jest On obrażany. Przez nieskończone zasługi Jego Najświętszego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, proszę Cię o nawrócenie Biednych grzeszników.
(Objawienie Anioła, Portugalia 1916 r.)