Świątynia
lewo
prawo
Ogłoszenia Duszpasterskie.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA 23.06.2024r.

1. Moi Drodzy!!! Rozpoczęliśmy piękny czas wakacji, wyjazdów, podróży i urlopów. Serdecznie witamy wszystkich, którzy przybyli na wypoczynek do naszej Parafii. Życzymy wszystkim dużo słońca i udanego odpoczynku w naszej wspólnocie parafialnej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i na Msze św. Przypominamy, że Msze św. w naszym Kościele są sprawowane w Niedzielę o godz.: 8.00, 9.30, 11.00.  W sobotę Msza św. z liturgią niedzielną o godz.: 18.00. W wyznaczone dni powszednie o godz.: 7.00 lub 18.00. Wyjeżdżając z Parafii pamiętajmy o Niedzielnej Mszy św., modlitwie i Dekalogu.

2. W tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

• W poniedziałek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Odpust w naszym Dekanacie w Parafii: Kanina – w Kaplicy dojazdowej w Siekierczynie.

• W środęNowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. Różaniec o godz.: 17.30. O przewodniczenie modlitwie różańcowej prosimy Różę: Św. Andrzeja.

• W piątekWspom. Św. Ireneusza.

3. W sobotęUroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła – dzień modlitw za Ojca Św.  Ofiara w tym dniu jest przeznaczona na Stolicę Apostolską. Msze św. o godz.: 8.00, 9.30, 11.00 i o godz.: 18.00.

4. Wszystkim Jubilatom, solenizantkom i solenizantom najbliższego tygodnia, życzymy obfitości łask Bożych, opieki swoich Patronów, zdrowia i ludzkiej życzliwości.

5. W Kancelarii Parafialnej w Limanowej przyjmowane są zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską do Częstochowy.

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać!!!:

• za troskę o naszą Świątynię wyznaczonym Parafianom oraz za złożoną ofiarę.

• za ofiarę na Kościół pewnej rodzinie.

• Pani Julii Kądziołka, która z okazji 80 r. ur. ufundowała 2 komplety obrusów na ołtarz.

• Informujemy, że Parafia zakupiła 3 komplety obrusów na ołtarz i tym samym mamy 5 nowych kompletów na cały rok liturgiczny.

7. Bardzo prosimy kolejne osoby do posprzątania naszej Świątyni: Państwa:

• Król Celina, Wojtas Dorota, Tokarz Barbara, Florek Gabriela, Łącka Stanisława.

8. Intencje:

9. Zapowiedzi:

10. Przed rozesłaniem:

Gdy Bóg zleca zadanie, dając powołanie, daje i łaskę. Prawdziwe męstwo ma się zrealizować w zwykłym codziennym życiu.

Należy nam uczyć się cierpliwości, wytrwałości i zaufania Panu Bogu.

Wszystkim życzymy smacznego obiadu. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wiele błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały tydzień. Na szczęśliwy tydzień – niech Bóg nam błogosławi….

Odsłon:149727
Parafia Matki Bożej Łaskawej w Siekierczynie